• ساعت : ۱۲:۳۱:۵۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ 
  • تعداد بازدید : 144
  • کد خبر : ۷۵۲۴۶
دبیر كمیته دهه فجر و ریاست مركز بهداشت اندیمشك :
اجرای برنامه های بهداشتی درمانی، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دراندیمشك

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان اندیمشک، مهندس عنافجه ریاست مرکز بهداشت و دبیر کمیته دهه فجر بهداشت درمان و سلامت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ایام الله دهه فجر امسال و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با سال های دیگر متفاوت است چرا که با وجود تمامی توطئه هایی که علیه نظام پرافتخار جمهوری اسلامی توسط دشمنان ایجاد شده، اما کوچکترین خدشه ای در مسیر انقلاب به وجود نیامده و همواره دشمنان ناکام مانده اند.

وی عنوان داشت: دشمنان و معاندان نظام اسلامی با تمام وجود در راستای ضربه زدن به نظام پر افتخار اسلامی ایران، تلاش کردند و امسال نیز کوشیدند که این انقلاب نتواند چهلمین سالگرد خود را جشن بگیرد، اما تمامی خواب‌ها و برنامه‌های آنها نقش بر آب شد و شاهد جشن بزرگ انقلاب در چهلمین سالگرد پیروزی آن هستیم.

مهندس عنافجه تصریح کرد: اقدامات صورت گرفته در حوزه سلامت بر کسی پوشیده نیست و تحولی عظیم پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در امر بهداشت و درمان صورت گرفت و طی سال های اخیر نیز با طرح انقلاب گونه تحول نظام سلامت، این خدمات توسعه بیشتری یافت.

وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، موضوع بهداشت و درمان در سراسر کشور و شهرستان اندیمشک رشد چشمگیری پیدا کرد و با دایر شدن خانه‌های بهداشت، راه‌اندازی مراکز بهداشتی درمانی، بیمارستان‌ها، تربیت پزشکان متخصص، پرستاران، پیراپزشکان و... کار عظیمی در امر سلامت انجام شد.

ریاست مرکز بهداشت اندیمشک با اشاره به برنامه‌های شبکه بهداشت ودرمان اندیمشک همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پایان گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، برنامه های متنوع در حوزه بهداشت و درمان انجام میشود

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.5.2.0