• ساعت : ۸:۱:۵۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 296
  • کد خبر : ۷۵۵۷۰
پیام تبریك مدیر شبكه بهداشت و درمان اندیمشك به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان اندیمشک متن پیام مدیر شبکه بهداشت و درمان به شرح ذیل می باشد:

با درود بر پیامبر اعظم (ص) و خاندان پاک و مطهرش ،«والفجر» سوگند هميشه برپا و بر جاي ازلي خداوند است كه نويد بخش پگاه روشن پيروزي در افق جهاد امت هاست.

«بهمن» ماه دلدادگان عاشقی است كه با عشق به كلام و پيام امام راحل (ره) خود را به خط خون و آتش زدند و «گلبانگ تكبير و شهادت» را در همه جاي اين ميهن شكوفاندند.

دهـه فجــر كليد گشاينده درهاي پيروزي به روي اين ملت عظيم بود كـه« استقلال» ، « آزادي » و « جمهوري اسلامي» را به ارمغان آورد.

 

پيروزي انقلاب اسلامي، فجري بود كه دامن افقها را روشن ساخت و پرده هاي ظلمت شرق و غرب را از هم دريد و ايران را نور باران كرد.

دهه فجر، مطلع غزل زيباي پيروزي و قصيده بليغ و رساي اسلام بود و چه زيبا مقام معظم رهبري فرمودند كه:« دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهاي اسلامي، مقطع رهايي ملت ايران و بخشي از تاريخ ماست كه گذشته را از آينده جدا ساخته است.

در دهه فجر اسلام تولدي دوباره يافت و اين دهه در تاريخ ايران نقطه اي تعيين كننده و بي مانند بشمارميرود.»

اينجانب به نوبه خود ايام فرخنده دهه فجر، ايام پيروزي خون برشمشير و حق بر باطل را به تمامي مردم شريف و شهيد پرور شهرستان اندیمشک، تبريك و تهنيت عرض نموده و اميد است كه با همدلی و همزبانی همچنان پرتلاش در عرصه علم و سلامت رو به سوي افقهاي روشن حركت كنيم.

دکتر عبدالرحمن روحانی

مدیر شبکه بهداشت ودرمان اندیمشک

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.5.2.0