• ساعت : ۸:۲۰:۲۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 49
  • کد خبر : ۷۹۶۵۲
دکتر روحانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان اندیمشک:
همزمان با اولین بارش های پائیزی در اندیمشك؛ آماده باش تمام مراكز درمانی شهرستان
همزمان با اولین بارش های پائیزی در اندیمشك؛ آماده باش تمام مراكز درمانی شهرستان

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اندیمشک، دکتر عبدالرحمن روحانی مدیر شبکه بهداشت و درمان با اشاره به اطلاعیه سازمان هواشناسی استان در خصوص بارش باران و احتمال ابگرفتگی در شهرستان اندیمشک و با توجه به سابقه احتمال بروز وسیع علایم بیماری آسم و آلرژی در سال های گذشته در بارش های پاییزی، از آمادگی تمامی مراکز بهداشتی-درمانی، مراکز اورژانس و پایگاه های 115 اندیمشک برای مواجهه با پدیده مشکلات تنفسی ناشی از اولین بارش های پائیزی خبر داد.

وی با اشاره به تدوین پکیج آمادگی برای بروز بحران های طبیعی و غیر طبیعی در حوزه سلامت، گفت: علاوه بر آمادگی واحدهای تابعه در زمینه تأمین دارو و مواد مصرفی، لازم بود تا از کارکرد مناسب تجهیزات پزشکی و تشخیصی نیز اطمینان حاصل شود، به همین منظور تمام کارکنان موظف به بررسی تجهیزات مربوطه شدند.

دکتر روحانی افزود: واحدهای اورژانس پیش بیمارستانی اعم از پایگاه های اورژانس، آمبولانس، که از جمله محورهای مدیریت بحران در حوزه بهداشت و درمان شهرستان اندیمشک است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک در پایان گفت: همزمان با شروع بارش باران بیمارستان امام علی (ع)، مرکز فوریتهای پزشکی 115 و مراکز درمانی اندیمشک به حالت آماده باش درآمدند و آمادگی ارائه خدمات درمانی را به همشهریان عزیز را دارند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.5.2.0